Rozwińzwiń

Jak mogę się zgłosić do konkursów organizowanych przez Rossmanna?

Wszystkie aktualne promocje i konkursy organizowane przez Rossmann SDP Sp. z o.o. są prezentowane tylko i wyłącznie w gazetkach promocyjnych, magazynie „Skarb” i na portalu Rossnet.pl. Udział w nich nigdy nie wiąże się z jakimikolwiek dodatkowymi kosztami. Jednocześnie informujemy, że czytelna informacja o tym, że to Rossmann SDP Sp. z o.o. jest organizatorem  zawsze znajduje się w regulaminach konkursowych.

Rozwińzwiń

Czy mogę otrzymać „Skarb” pocztą?

Magazyn "Skarb" jest dostępny w drogeriach Rossmann pod koniec miesiąca. Równocześnie można go zdobyć w niektórych kioskach Ruchu i Kolportera w większych miastach. Nie wysyłamy pisma pocztą i jest on prezentem dla Klientów Rossmanna.

Rozwińzwiń

Chcę otworzyć Wasz sklep. Chcę z Wami współpracować na zasadach franczyzy.

Forma współpracy, zwana powszechnie franczyzą, nie jest praktykowana przez firmę Rossmann SDP. Można nam jedynie wynająć lokal. Współpraca jest możliwa natomiast jedynie przy wyszukiwaniu lokalizacji, zakupie gruntów, lokali i budynków. 

Poszukujemy wobec tego:
•    pośredników nieruchomości
•    właścicieli nieruchomości
•    inwestorów
•    deweloperów
Stale poszukujemy do wynajęcia powierzchni handlowych:
•    w miastach posiadających co najmniej 15 000 mieszkańców
•    wielkości około 200 - 400 m2 znajdujących się na parterach budynków
•    usytuowanych w atrakcyjnych miejscach (centra miast i dużych osiedli, pasaże handlowe, promenady)

Interesują nas również mniejsze miasta o dużym natężeniu ruchu turystycznego z wykształconym centrum.

Rozwińzwiń

Nie mam jeszcze osiemnastu lat i chciałbym pracować u Was podczas wakacji.

Zatrudniamy osoby pełnoletnie, z którymi staramy się wiązać na dłuższy okres niż trzy miesiące. Wykaz wszystkich aktualnych ofert pracy znajduje się na naszej stronie internetowej www.rossmann.com.pl w zakładce Kariera.

Rozwińzwiń

Czy możecie mi wysłać próbki?

Nie przesyłamy próbek kosmetyków, materiałów reklamowych ani gadżetów.  Zapraszamy natomiast na nasz portal www.rossnet.pl, gdzie prowadzone są liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Rozwińzwiń

Czy mogę wejść do sklepu z psem?

Przed wejściem do sklepu  znajduje się naklejka informująca, że wprowadzanie zwierząt jest zabronione. Rossmann jest sklepem, w którym sprzedaje się również żywność, zatem zgodnie z obowiązującymi przepisami Sanepidu nie wolno tu wprowadzać zwierząt (wyjątkiem jest pies – przewodnik).

Rozwińzwiń

Nachodzą mnie osoby podające się za pracowników Rossmann i oferują mi kosmetyki. Czy to naprawdę oferta Rossmanna?

Prowadzimy sprzedaż i dystrybucję tylko za pośrednictwem naszych sklepów oraz w niewielkim stopniu w Internecie na stronie www.rossnet.pl. Nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej. Wszelkie próby sprzedaży produktów poza naszymi sklepami, kiedy sprzedający powołują się na Rossmanna, są niezgodne z prawem.

Rozwińzwiń

Czy planujecie otworzyć drogerię w… ? Chcę tam podjąć pracę.

Informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach publikowane są na stronie www.rossmann.com.pl w zakładce Kariera. Jeśli Rossmann będzie miał być otwarty w Pani/Pana mieście, odpowiednio wcześniej znajdzie się na portalu informacja o prowadzonej rekrutacji. Aktualizacje strony następują w każdy poniedziałek.

Rozwińzwiń

Gdzie znajdę informacje na temat programu Rossnę i konkursów na Rossnet.pl?

Szczegóły na temat programu Rossnę można znaleźć tutaj: http://www.rossnet.pl/Rossne/FAQ.

Informacje dotyczące konkursów na portalu doradczym dostępne są tutaj: http://www.rossnet.pl/konkursy/faq.

Rozwińzwiń

Czy podczas rekrutacji Rossmann wymaga przedstawienia dokumentów lub ich skanu?

W toku procesu rekrutacyjnego na żadnym z jego etapów, nie wymagamy od kandydatów przesyłania kserokopii bądź skanów dokumentów. Wszelkie ogłoszenia lub inne informacje wskazujące na taki obowiązek są nieprawdziwe i zostały zamieszczone bez zgody i wiedzy Rossmann SDP sp. z o.o.

Jednocześnie informujemy, że jedynymi osobami uprawnionymi do prowadzenia naboru nowych pracowników są osoby zatrudnione w Dziale Rekrutacji i Szkoleń Rossmann SDP sp. z o.o.

Rozwińzwiń

Dlaczego w drogeriach Rossmann nie ma testerów do wszystkich zapachów?

Wprowadzając do naszych sklepów asortyment perfumeryjny chcieliśmy zapewnić naszym Klientom znane i lubiane zapachy, cieszące się wieloletnią popularnością w możliwie najbardziej przystępnej cenie. Wiąże się to jednak z tym, że nie do każdego zapachu możemy zapewnić tester.

Rozwińzwiń

Gdzie mogę zgłosić reklamację towaru?

Reklamację towaru (towar posiada wadę, jest niezgodny z umową) można złożyć w dowolnym sklepie Rossmann okazując dowód zakupu i reklamowany produkt. Na miejscu pracownik drogerii spisze protokół reklamacyjny. Serwis Reklamacyjny podda artykuł ekspertyzie i odpowiedź otrzyma Pan/Pani w ciągu 14 dni do sklepu lub na adres korespondencyjny (decyzję podejmuje Konsument podczas spisywania protokołu reklamacyjnego w sklepie).

Rozwińzwiń

Czy mogę zwrócić/wymienić zakupiony produkt?

Sklepy Rossmanna nie przyjmują zwrotów i nie dokonują wymiany towarów pełnowartościowych. Zasada ta podyktowana jest względami bezpieczeństwa i higieny oraz chęcią zapewnienia naszym Klientom produktów najwyższej jakości.

Wyjątek stanowią artykuły z grupy non food (np. kosmetyczki, elementy wyposażenia wnętrza), które mogą zostać przyjęte w ciągu 7 dni daty od zakupu, jeśli opakowanie nie jest naruszone i produkt nie nosi śladów użytkowania.  Towar może być  wówczas zwrócony/wymieniony wyłącznie za okazaniem paragonu w sklepie, w którym został zakupiony.

Rozwińzwiń

Czy mogę prosić o numer telefonu do sklepu?

Na wszelkie pytania Klientów odpowiada Sekcja Obsługi Klienta. Pracownicy sklepów z racji powierzonych (wykonywanych) obowiązków obsługują Klientów wyłącznie na sali sprzedaży.

*opłata za połączenie z Sekcją Obsługi Klienta jak za zwykłe połączenie telefoniczne według stawki operatora.

Rozwińzwiń

Czy jako stowarzyszenie możemy się do Państwa zwrócić o pomoc finansową?

Firma Rossmann prowadzi szereg działań charytatywnych i rocznie wspiera kilkadziesiąt inicjatyw lokalnych i ogólnopolskich. Jednak ze względu na profil działalności zdecydowanie preferujemy wsparcie rzeczowe, a nie finansowe.
Dążymy do tego, aby nasza pomoc docierała do jak największej liczby potrzebujących. Dlatego zdecydowaliśmy się wspierać wyłącznie organizacje, stowarzyszenie i fundacje, a nie osoby indywidualne. 

Rozwińzwiń

Chcesz przedstawić naszej firmie swoja ofertę z zakresu: nowy asortyment / reklama i marketing ?

Kliknij tutaj.

Drogeria najbliżej Ciebie

Drogeria najbliżej Ciebie

Znajdź drogerię najbliżej Ciebie.

sprawdź