Nie tylko praca – pakiet socjalny

Rossmann chce być postrzegany nie tylko jako firma tworząca miejsca pracy ale także jako środowisko wsparcia, gdzie można czuć się bezpiecznie, realizować swoje zainteresowania, a w razie potrzeby otrzymać pomoc. Dla naszych pracowników i ich rodzin stworzyliśmy specjalną ofertę, którą systematyczne wzbogacamy o nowe projekty.

Nasze dzieci

Duża część naszej oferty socjalnej skierowana jest do dzieci naszych pracowników. Już przy narodzinach swoich pociech pracownicy otrzymują list gratulacyjny oraz paczkę z akcesoriami niezbędnymi do pielęgnacji noworodka. Kiedy pociechy naszych pracowników rozpoczynają edukację szkolną, Rossmann zapewnia wyprawkę w postaci przyborów szkolnych i plecaka.  W okresie świątecznym do każdego dziecka trafia paczka od firmowego, św. Mikołaja, a w styczniu i lutym w kilkunastu regionach organizujemy pełne atrakcji zabawy karnawałowe. Nie zapominamy o wakacyjnym wypoczynku. Każdego roku kilkaset dzieci naszych pracowników wyjeżdża na finansowane przez firmę kolonie w najpiękniejszych polskich kurortach.

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Każdy z naszych pracowników może korzystać z karty MultiSport uprawniającej do wstępu na kilkaset obiektów sportowych i rekreacyjnych w całym kraju. Siłownie, kluby fitness, baseny są na wyciagnięcie ręki bez ograniczeń. O atrakcyjności tej oferty świadczą już ponad 2 000 osób z niej korzystających.

…a może wakacyjny biwak?

Rossmann oferuje swoim pracownikom wakacyjny wypoczynek w popularnych miejscowościach w Polsce. Na tydzień udostępniamy miejsca na polach biwakowych, w pełni wyposażonych namiotach z dostępem do wszystkich mediów i dodatkowymi atrakcjami. Każdego roku biwakuje z nami spora rzesza pracowników i ich rodzin.

Pozytywnie zakręceni

W całym kraju Rossmann zatrudnia już 14 000 pracowników. W tak wielkiej grupie znajdują się osoby o najróżnorodniejszych zainteresowaniach i pasjach. Nasz firma stara się pomagać w ich rozwijaniu. Wspieramy wszelkie inicjatywy naszych pracowników. Dla miłośników kolarstwa oferujemy organizację specjalnych wypraw, sympatycy biegania wspólnie spotykają się na maratonach, pasjonaci górskich wycieczek wspólnie przemierzają wiele szlaków. Jesteśmy otwarci na każdą inicjatywę. Być może kolejną, którą wspólnie zrealizujemy będzie ta Twoja?

Opieka medyczna

Każdy z naszych pracowników ma możliwość korzystania z usług firmy świadczącej usługi medyczne z szeroką ofertą lekarzy o wielu specjalnościach. Nowozatrudnione osoby ponoszą za tę usługę symboliczną opłatę abonamentową, pracownicy z ponad trzyletnim stażem korzystają z opieki medycznej bezpłatnie.

Pomoc finansowa

Planujesz zakup lub remont mieszkania? Rossmann wesprze domowy budżet. Naszym pracownikom oferujemy pożyczki na preferencyjnych warunkach. Jeśli dosięgają ich niespodziewane, trudne sytuacje, mają możliwość ubiegania się o specjalną, bezzwrotną pożyczkę. Nierzadkie są  sytuacje, gdy o tego typu wsparcie wnioskują bezpośredni przełożeni, którzy znają sytuację pracownika.

  • Dzieci naszych pracowników podczas kolonii wakacyjnych
  • Dzieci naszych pracowników podczas kolonii wakacyjnych
  • Wyprawki szkolne i prezenty świąteczne dla pociech naszych pracowników
  • Rodzinne pikniki Rossmann - Dzieciom
  • Rodzinne pikniki Rossmann - Dzieciom
  • Zabawa karnawałowa dla najmłodszych

Aktualne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem sieci w Polsce stale poszukujemy nowych pracowników. Szukamy osób, które z zapałem zaangażują się w to, co robią i które lubią swoją pracę, ponieważ wiemy, że właśnie z takimi osobami współpracuje się nam najlepiej.

sprawdź