Obecnie w Centrum Logistycznym w Pyskowicach prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiskaOpis stanowiskaAplikuj

Magazynier

Oczekiwania:

  • Pracowitość połączona z dokładnością;
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • Zaangażowanie;
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Zatrudnionym osobom oferujemy wysoki standard pracy w międzynarodowej firmie, satysfakcjonującą pracę oraz rozwój zawodowy.

Specjalista ds. Kontroli i Inwentaryzacji

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dobra znajomość MS Exel i Access.

Zadania:

  • Obsługa miejsc magazynowych w systemie WMS i zarządzanie przepływem towaru towaru wewnątrz magazynu;
  • Kontrola i wyjaśnianie niezgodności dotyczących towaru składowanego w magazynie;
  • Przygotowanie raportów według bieżących potrzeb Kierownika Zmiany;
  • Obsługa terminali przenośnych i drukarek;
  • Szkolenie użytkowników systemu WMS.

Oferujemy:

  • Wysoki standard pracy;
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Praca w Rossmann

Rossmann ma 1000 sklepów w ponad 400 miastach. Jesteśmy obecni zarówno w centrach handlowych w największych miastach, jak również mniejszych miejscowościach. Dowiedz się więcej o pracy z nami.

więcej