Obecnie do naszego Centrum Logistycznego w Grudziądzu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: KT/2014Opis stanowiskaOpis stanowiskaAplikuj

Kontroler Towaru

Oczekiwania:

  • pracowitości połączonej z dokładnością;
  • uczciwości;
  • dyspozycyjności;
  • zaangażowania i motywacji do pracy;
  • gotowości odbycia szkolenia w centrali w Łodzi;
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Zadania:

  • pobieranie towaru przeznaczonego do wysyłki do sklepów sieci Rossmann;
  • sprawdzanie poprawności skompletowanych dostaw;
  • sporządzanie raportu pokontrolnego;
  • odstawianie we wskazane miejsce pojemników ze sprawdzonymi produktami;
  • dbanie o porządek na stanowisku kontrolnym i w magazynie.

Wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą pracę, stabilizację materialną,
dobrą atmosferę w pracy oraz szkolenia.

Praca w Rossmann

Rossmann ma 885 sklepów w 365 miastach. Jesteśmy obecni zarówno w centrach handlowych w największych miastach, jak również mniejszych miejscowościach. Dowiedz się więcej o pracy z nami.

więcej