Obecnie do naszego Centrum Logistycznego w Grudziądzu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: KOZ/2014Opis stanowiskaOpis stanowiskaAplikuj

Kierownik Operacyjny Zmiany

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi;
  • Umiejętność planowania pracy podległego zespołu pracowników;
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność pracy z dużym zespołem współpracowników;
  • Znajomość pakietu MS Office.

Zadania:

  • Zarządzanie grupą 100-200 pracowników;
  • Organizacja i nadzór wszystkich procesów magazynowych;
  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy;
  • Utrzymanie infrastruktury logistycznej;
  • Raportowanie wyników pracy bezpośrednio do Kierownika Centrum Dystrybucji.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej Firmie;
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań magazynowych;
  • Udział w projektach logistycznych;
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Nr ref.: MG/2013Opis stanowiskaOpis stanowiskaAplikuj

Magazynier

  • Pracowitość połączona z dokładnością;
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • Zaangażowanie;
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Zatrudnionym osobom oferujemy wysoki standard pracy w międzynarodowej firmie, satysfakcjonującą pracę oraz rozwój zawodowy.

Praca w Rossmann

Rossmann ma 900 sklepów w 380 miastach. Jesteśmy obecni zarówno w centrach handlowych w największych miastach, jak również mniejszych miejscowościach. Dowiedz się więcej o pracy z nami.

więcej